29 września -Święto Archaniołów <3 wspaniały dzień <3 moc , miłość, opieka <3

11 - Templo da Ascensão

Wspaniały dzień ❤ Dziś możemy wspaniale przeżyć go wraz z Archaniołami -Rafaelem , Gabrielem, Michałem ,ale również możemy zaprosić pozostałych Archaniołów do naszego życia aby Nas wspierali , pomagali i otaczali swoją niebiańską energią ❤

W ten wyjątkowy dzień  wraz z Archaniołami cieszmy się z tego co udało nam się zmienić w życiu ,cieszmy się również z tego ,że  pomimo pokonywania trudności nie utonęliśmy w tym burzliwym morzu emocji i łez<3 Podziękujmy za każdą chwilę życia , za zdrowie, za rodzinę , przyjaciół ,za wszystko co Was spotkało dobrego ,ale i też trudnego ponieważ zawsze jest to znak ,że coś trzeba zmienić w sobie i w swoim życiu ❤

Dziś w ten wyjątkowy dzień poproście Archaniołów o to czego Wam brakuje ,by wskazali Wam drogę , by dali znak 🙂 poproście o uzdrowienie z tego co Wam  nie służy ❤ poproście o to czego pragniecie z głębi serca ,niech przyjdą i otworzą furtkę do spełnienia , realizowania , uzdrowienia ,miłości < 3 Podziękujcie , zapalcie świecę i podarujcie białą róże Archaniołom ❤

Podziękujmy za ich opiekę i miłość jaką Nas obdarzają ❤

Proście aby zawsze Wam towarzyszyli , wspierali ❤

Święto trzech najważniejszych Archaniołów Michała -Rafaela-Gabriel
Archaniołowie to wysłannicy Boga, posłani do nas by nas chronić od złego i umacniać na ścieżkach, którymi prowadzi nas Ojciec. Anioł znaczy – „posłaniec”.
Bóg pragnie, aby byli oni pomocnymi nam w dążeniu do Boga i w życiu z bliźnimi. Mamy zwiastować słowo Boga, towarzyszyć bliźnim w życiu i walczyć ze złem, tak jak kiedyś Gabriel zwiastował Maryi radosne posłanie, a Rafał towarzyszył w drodze podróżującemu Tobiaszowi, zaś Michał walczył z szatanem.
Archanioł Gabriel jest Aniołem Białej Energii oczyszczenia i odnowienia. Zapowiada początek nowego etapu w naszym życiu.
Archanioł Rafał jest Aniołem Wewnętrznym Lekarzem. Możemy zwrócić się do Niego z prośbą o uzdrowienie naszego ciała fizycznego, naszych uczuć czy emocji.
Archanioł Michał jest Aniołem, którego możemy prosić o ochronę i opiekę nad nami, nad naszymi bliskimi.
Gabriel
„Bóg jest moją siłą”. Przekazuje braterstwo miłość i wolność. Wspomaga wyrażanie prawdy otwarcie i szczerze. Wspomaga intuicje. Niesie boskie słowo. Patron małych dzieci oraz naszego wewnętrznego dziecka. Daje dobrą radę, współczucie i pomaga przy dolegliwościach.
Rafał
Ten archanioł strzeże raju. To anioł wiedzy i opatrzności, przekazał Mojżeszowi księgę ziół leczniczych. Pomaga leczyć ciało, umysł i duszę, daje ukojenie w cierpieniu. Wspomaga uzdrawianie i zdolności uzdrowicielskie. Pokazuje jak samemu się leczyć, jak odnaleźć taką energię w naturze. Dobrze mieć z nim kontakt, bo gdy otworzy przed nami swe serce to pokazuje nam dobrych ludzi, przewodników duchowych. Uczy bycia szczęśliwym i zdrowym
Michał
Jest aniołem prawa i sprawiedliwości, To wojownik a jego moc rozświetla ciemności, samotność i negatywne nastawienie. Wzmaga siły i pomaga odszukać wewnętrzne światło. Czyli modlimy się do Niego o opiekę i przy depresjach oraz zwątpieniu. Pomaga potrzebującym oraz obdarza cierpliwością. Jego prosimy o walkę z siłami negatywnymi dla nas.

3 thoughts on “29 września -Święto Archaniołów <3 wspaniały dzień <3 moc , miłość, opieka <3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s